Nízkoenergetické systémy vetrania, chladenia a vykurovania

Špičkové vetranie s rekuperáciou tepla, chladenie a vykurovanie i akumulačné nádrže a ďalšie nízkoenergetické systémy pre vás vyrábame, testujeme a inovujeme už viac než 25 rokov. Získate tak u nás výrobky, ktorých technické parametre prevyšujú ostatné produkty na trhu a prinášajú nadčasové výhody.

 

Vyberte si z ponuky kompletných úsporných systémov zaisťujúcich vetranie s rekuperáciou tepla, cirkulačné chladenie a teplovzdušné vykurovanie pre rodinné a bytové domy. Nájdete u nás tiež spoľahlivé a efektívne akumulačné nádrže.

Jednotky ATREA radu DUPLEX zaisťujúce rekuperáciu tepla sú veľmi vhodné pri stavbe alebo rekonštrukcii rodinných domov a bytov. Pokiaľ sa rozhodnete pre stavbu nového nízkoenergetického či pasívneho domu, sú tieto systémy skutočne nutnosťou.

 

rodinne domyRODINNÉ DOMY

Ak plánujete postaviť alebo zrekonštruovať rodinný dom, sme schopní poskytnúť komplexnú škálu vzduchotechnických jednotiek, ktoré zabezpečujú riadenú ventiláciu s rekuperáciou tepla, s možnosťou ohrevu vzduchu....

viac

bytove domyBytové domy


Podľa voľby systému vetrania sa volí typ a veľkosť zariadenia. Pri decentrálnom vetraní je v každom byte malá rovnotlaká vetracia jednotka, zaisťujúca výmenu vzduchu len pre daný byt. Pri centrálnom vetraní je jedna spoločná....

viac